In het hart van het Geuldal ligt de monumentale, 15e-eeuwse carréhoeve Hof de Brulle. Deze prachtige 28-persoonsvakantiewoning biedt een weids uitzicht over de Limburgse heuvels. Als u op zoekt bent naar een exclusieve locatie en u eens graag samen wilt koken in een heus kookatelier, dan bent u hier op de goede plek. Het landgoed beschikt over een 1,5 ha grote buitenhof die deel uitmaakt van het 5-sterren-heuvellandschap. Struin lekker door de hoogstamfruitgaard of trek uw wandelschoenen aan en loop via de holle weg de wandelroutes die hier passeren.
Toen en nu
Deze hoeve wordt al in 1497 genoemd, maar is beslist ouder. In de geschiedenis van Hof de Brulle liggen zelfs lijntjes naar Beethoven en keizerin Josephine. Het pand is met veel liefde vakkundig gerestaureerd door de eigenaar, die in de westvleugel van de hoeve woont. Enkel lof voor de transformatie die deze oude hoeve en het omringend landgoed heeft ondergaan. Alle authentieke elementen zijn bewaard gebleven of in ere hersteld. Tegenwoordig is Hof de Brulle een geliefde plek voor vakanties en kleinschalige intieme bijeenkomsten als trainingen, vergaderingen, workshops en retreats. U huurt de hof exclusief, er zijn geen andere gasten.
Binnen
De hoeve herbergt een riante (meer dan 500 m2) vakantiewoning voor 28 personen met een professioneel kookatelier, een grote lounge met houthaard, dertien luxe slaapkamers, tien badkamers en twee grote workshopruimtes.
Het kloppend hart van de vakantiewoning is toch wel de riante leefruimte. Hier proef je meteen de liefde voor design en kunst. Zo contrasteren de grote designbanken bijvoorbeeld mooi met de robuuste wanden van Kunradersteen. De hoge glaspuien met zicht op de binnenhof en tuinen halen het buitengevoel voor u naar binnen. In de zomer loopt u zo het grote terras aan de zuidkant op om te genieten van de zon en in de winter kunt u zich laven aan de warmte van de monumentale leemkachel.
Pal naast de leefruimte ligt zich het kookatelier dat werkelijk van alle gemakken is voorzien. Hier worden de lekkerste gerechten gemaakt, mede dankzij de keur aan apparatuur. Buiten kunnen barbecue- en pizza-lovers zich uitleven op de Green Egg, de Pyron-grillplaten of de gasbarbecue. In de kruidentuin op de binnenhof kunt u verse kruiden plukken. Kookliefhebbers zitten hier dus helemaal op hun plek. Bereid samen een heerlijke maaltijd om daar samen van te genieten aan de houten eettafels in de lounge of op het grote terras.
De luxe slaap- en badkamers liggen rondom de hoog omsloten binnenplaats, waardoor een heerlijke nachtrust is gegarandeerd. De slaapkamers hebben allemaal een unieke inrichting en door de wanden van vakwerk en zandsteen een warme uitstraling. Het zal nog moeilijk worden om te kiezen! Gaat u voor de slaapkamer met weids uitzicht over het Geuldal of toch voor de intieme master bedroom aan de buitenhof? Naast de dertien slaapkamers beschikt Hof de Brulle over tien luxe badkamers, allen met luxe inloopdouches.
Buitenhof
Zodra u de lange, slingerende oprijlaan van Hof de Brulle oprijdt, wordt u verwelkomd door natuurlijke pracht en een aangename rust. De vakantiewoning beschikt over een heerlijk terras met uitzicht op de Fromberg en het Geuldal en daarnaast een grote buitenhof die uitnodigt om rond te wandelen, op een bankje in de zon te gaan zitten of door de fruitgaard of moestuin te struinen. Met een beetje geluk hoort u de nachtegaal of ziet u een van de dassen die regelmatig in de tuin rondscharrelen. Voor kinderen is er een speelhuisje met glijbaan en schommels en een grote speelweide. De twee Quessant schaapjes houden van kinderhandjes vol brood.
Eten en beleven
Hof de Brulle biedt verschillende workshops en cateringmogelijkheden die uw verblijf nog specialer maken. Zo kunt u een kookworkshop volgen, leren schapen drijven, een heerlijk ontspannend klankschaalconcert ondergaan of samen een dynamische yogasessie doen. Bertie, de eigenaar van Hof de Brulle treedt vaak op als facilitator en verzorgt ook zakelijke trainingen en teambuilding. Op de agenda van Hof de Brulle staan veel verwenweekenden waar u uit kunt kiezen, gevuld met yoga, mindfulness, massages en gezonde voeding. Hiervoor worden biologische producten gebruikt uit de eigen moestuin en gaard of van ondernemers uit de buurt.
Let op
Gezien de ligging is deze woning niet geschikt voor studentenfeesten of vrijgezellenfeesten. Het is dan ook niet toegestaan om zonder overleg harde muziek op te zetten of veel lawaai te maken buiten. Vooral vanaf 22.00 uur wordt er van u gevraagd om de stilte en rust te bewaren.