Houdt u van het prachtige Limburgse landschap? En wilt u graag iets speciaals bij uw vakantiewoning? Dan zit u bij Primavera op de juiste plek. Deze sfeervolle tweepersoonsvakantiewoning, gelegen in de gemeente Beekdaelen, Zuid-Limburg, is nog maar net geopend. De huiseigenaren Tanja en Giel stopten in 2010 met hun melkveehouderij met zo'n 80 koeien in Ransdaal, waarna ze verliefd werden op het bijzondere dier, de alpaca. Inmiddels hebben ze een bloeiende alpacafarm met ongeveer 25 dieren en zijn ze begin 2021 verhuisd naar het dorpje Bingelrade. Om ook de gasten te laten genieten van hun lieve dieren, is de vakantiewoning gelegen aan een van de alpacaweien, zodat u direct contact heeft met de kudde. Merrie Primavera is de eerstgeboren eigen alpaca in 2011, zij komt uit een bijzondere bloedlijn en heeft een zeer lief karakter, vandaar dat ze de vakantiewoning naar haar vernoemd hebben.
Binnen
Primavera is onderdeel van een prachtige authentieke boerderij en grenst aan de alpaca weide. De woning is te bereiken via de grote rode poort waar u gelijk binnenstapt op de gezellige binnenplaats van de boerderij. Zodra u de woning binnentreedt komt u binnen in de hal waaraan zowel de woon- als de slaapkamer grenst. De woonkamer bestaat uit een sfeervolle zithoek met tv en een moderne open keuken. De keuken is voorzien van alle benodigdheden om zo een uitgebreide maaltijd te koken. Naast de leefruimte bevinden zich op de begane grond nog een separaat toilet en een slaapkamer met moderne badkamer. U slaapt op kussens en onder beddengoed gemaakt van alpacawol, hoe bijzonder is dat! De badkamer is uitgerust met een wastafel en regendouche.
Buiten
Via de openslaande deuren in de woonkamer komt u uit op het knusse privéterrasje waar u bij goed weer lekker buiten kunt zitten . U waant zich hier bijna tussen de alpaca's. Geniet hier van de rust en het bijzondere uitzicht. Tevens bestaat er de mogelijkheid om de dieren mee te gaan voeren. Deze leuke ervaring is in overleg met Tanja te boeken!
Ook de omgeving is zeer de moeite waard en zijn er tal van wandel- en fiets routes in de buurt. Trek uw wandelschoenen aan en ga op ontdekkingstocht naar bijvoorbeeld het Bingelraderbos of kasteel Doenrade. De vakantiewoning ligt ook op een steenworp afstand van het BloteVoetenPark te Brunssum of het Wildpark in Gangelt (DE).